Lygiųjų vakaras Europos lygoje: pralaimėjimo išvengė ir „Barcelona“

UEFA Europos lygoje startavo ketvirtfinalio kovos. Pirmose šio etapo akistatose užfiksuotos trejos lygiosios, o ketvirtose rungtynėse pergalę pasiekė Portugalijos klubas.
Frenkie de Jongas ir Ferranas Torresas
Frenkie de Jongas ir Ferranas Torresas / „Scanpix“ nuotr.

Turnyro favoritė „Barcelona“ svečiuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Frankfurto „Eintracht“.

Vokiečiai į priekį išsiveržė iš karto po pertraukos, 48-ą minutę, kai fantastiškai įvartį iš toli pelnė Ansgaras Knauffas.

Rezultatą „Barca“ išlygino 66-ą minutę. Po keitimo pasirodę Ousmane'as Dembele ir Frenkie de Jongas atliko kertinius perdavimus, o ataką tiksliu smūgiu užbaigė Ferranas Torresas.

78-ąją minutę „Einctracht“ liko be vieno žaidėjo, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo Tuta, bet „Barca“ tuo nepasinaudojo ir komandos išsiskyrė taikiai.

Puikią formą pastaruoju metu demonstruojanti "Barcelona" nepralaimėjo jau 14 rungtynių iš eilės.

Lygiosios užfiksuotos ir kitose rungtynėse Vokietijoje, kuriose „RB Leipzig“ priėmė Bergamo „Atalanta“ – 1:1.

Italai pirmavo po Luiso Murielio įvarčio 17-ą minutę, tačiau Davide'as Zappacosta 58-ą minutę įsimušė į savo vartus ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Toks pat rezultatas – 1:1 – užfiksuotas ir Londono „West Ham United“ rungtynėse su Liono „Olympique“.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką raudoną kortelę užsidirbo „West Ham“ žaidėjas Aaronas Cresswellas, bet pirmieji į priekį išsiveržė būtent „plaktukai“, kai 52-ą minutę pasižymėjo Jarrodas Bowenas.

Vis dėlto lygiąsias prancūzams atnešė 66-ą minutę įvartį pelnęs Tanguy Ndombele.

Ketvirtose vakaro rungtynėse „Braga“ namuose 1:0 įmušė Glazgo „Rangers“. Vienintelį mačo įvartį 40-ą minutę pelnė Abelis Ruizas.

Atsakomieji ketvirtfinalių mačai Barselonoje, Bergame, Lione ir Glazge bus žaidžiami ateinantį ketvirtadienį.