2018-11-24 15:56

Madrido „Real“ patiestas trijų įvarčių skirtumu

Dar vieną pralaimėjimą Ispanijos futbolo lygoje patyrė Madrido „Real“ klubas, išvykoje 0:3 nusileidęs „Eibar“ vienuolikei.
„Eibar“ – „Real“
„Eibar“ – „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

Tai pirmoji „Eibar“ pergalė prieš „Real“ nuo 2014 metų, kai šis šiaurės Ispanijos klubas debiutavo elitinėje šalies lygoje.

Įvarčius pelnė Gonzalo Escalante (16 min.), Sergi Enrichas (52 min.) ir Kike (57 min.).

Pirmąjį įvartį „Eibar“ pelnė kontraatakoje, antrąkart pasinaudojo „Real“ žaidėjų klaida baudos aikštelės prieigose, o mušant trečiąjį neužtikrintai sužaidė vartininkas Thibaut Courtois.

„Real“ kamuolį kontroliavo 61 proc. laiko, bet atliko tik 9 smūgius (3 į vartų plotą), kai „Eibar“ smūgiavo 14 kartų (8 į vartų plotą).

„Real“ klubui tai ketvirtas pralaimėjimas per pastarąsias šešerias „Primera“ rungtynes.

Su 20 taškų „Real“ žengia 6-oje vietoje, o „Eibar“ įsirašė 18-ąjį ir, bent kol nesibaigė turas, pakilo į 7-ąją poziciją.

„Scanpix“ nuotr./„Eibar“ – „Real“
„Scanpix“ nuotr./„Eibar“ – „Real“

VIDEO: „Vieni vartai“ su A.Liubinsku: emocinga kritika Lietuvos futbolui ir neregėtos palydos į pragarą
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą