„Man City“ artėja prie tūkstantmečio rekordo: laimėjo 21 kartą iš eilės

Dar vieną pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Pepo Guardiolos treniruojami „Manchester City“ futbolininkai. Antradienį vykusiame 29-ojo turo mače „miestelėnai“ 4:1 namuose pranoko „Wolverhampton Wanderers“.
Garbrielis Jesusas
Garbrielis Jesusas / „Scanpix“ nuotr.

15-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė Leanderis Dendonckeris, bet 61-ąją minutę Connoras Cody rezultatą buvo išlyginęs.

Visgi 80-ąją minutę Gabrielis Jesusas pelnė pergalingą įvartį, o visus taškus ant "i" jau per pridėtą laiką sudėjo Riyadas Mahrezas ir dar vieną kartą pasižymėjęs G.Jesusas.

Tai buvo 21-oji „Man City“ pergalė visuose frontuose iš eilės. Lygoje čempionato lyderiai laimėjo jau penkioliktą sykį paeiliui.

Šiame tūkstantmetyje ilgesnes serija tarp penkių stipriausių Europos lygų komandų turėjo vos du klubai – Miuncheno „Bayern“ (23, 2020 metais) ir Madrido „Real“ (22, 2014).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas