„Man United“ pratęsė pergalių seriją, o „Tottenham“ vos nepralaimėjo prieš autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos paskutinės 34-ojo turo rungtynės, o jose skirtingai sekėsi favoritams.
Bruno Fernandesas ir Paulis Pogba
Bruno Fernandesas ir Paulis Pogba / „Scanpix“ nuotr.

Jose Mourinho treniruojama Londono „Tottenham Hotspur“ komanda išvykoje vos išvargo tašką prieš vieną autsaiderių „Bournemouth“ klubą.

„Spurs“ per visas 90 minučių neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą, o rungtynių pabaigoje net praleido įvartį, tačiau teisėjas jo neužskaitė po VAR peržiūros užfiksavus žaidimą ranka.

Dar du prarasti taškai vis labiau gilina „Tottenham“ bėdas kovoje dėl vietos kito sezono Europos turnyruose. Su 49 taškais Londono ekipa užima vos 9-ąją vietą.

„Scanpix“ nuotr./Jose Mourinho

Kitame susitikime užtikrintą pergalę iškovojo puikią seriją tęsiantis „Manchester United“ klubas.

Ole Gunnaro Solskjaero komanda svečiuose 3:0 sutriuškino Birmingamo „Aston Villa“ ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Raudonieji velniai“ į priekį išsiveržė 27-ąją minutę, kai baudinį pats uždirbo ir realizavo Bruno Fernandesas.

Skirtumas padvigubėjo jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės įvartį pelnė Masonas Greenwoodas.

Galiausiai, pergalę 58-ąją minutę klastingu smūgiu įtvirtino Paulis Pogba.

58 taškus surinkęs „Man Utd“ vis labiau grasina pirmajam ketvertui, gausiančiam bilietus į UEFA Čempionų lygą. Iki „Leicester City“ Mančesterio klubui jau trūksta tik taško, o iki Londono „Chelsea“ – dviejų.

Trečiosiose vakaro rungtynėse Liverpulio „Everton“ ir „Southampton“ sužaidė lygiosiomis 1:1.