Mančesteris – mėlynas: dviem „hat-trickais“ P.Guardiolos vyrai pamokė „Man Utd“

Keturis kartus iš eilės prieš šio turo rungtynes laimėjęs „Manchester United“ klubas gavo futbolo pamokų miesto derbyje.
Erlingas Haalandas ir Philas Fodenas
Erlingas Haalandas ir Philas Fodenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Eriko ten Haago auklėtinius 6:3 sutriuškino namų „Etihad“ stadione rungtyniavusi Pepo Guardiolos treniruojama „Manchester City“ ekipa.

„Miestiečių“ pergalę lėmė du žaidėjai, pelnę po „hat-tricką“ – Erlingas Haalandas ir Philas Fodenas.

Pirmasis įvartis krito jau 8-ą minutę, kai skyle varžovų gynyboje pasinaudojo prieš vartus iššokęs Ph.Fodenas.

Tuomet prasidėjo E.Haalando vakarėlis. 34-ą minutę norvegas pasižymėjo smūgiu galva po kampinio, o jau po trijų minučių sudėtingu, bet tiksliu smūgiu „uždarė“ precizišką Kevino de Bruyne perdavimą.

Tai dar nebuvo viskas pirmajame kėlinyje – 44-ą minutę jau E.Haalandas atliko perdavimą, o antrą savo įvartį pelnė Ph.Fodenas.

Po pertraukos pirmąjį įvartį pelnė ir „raudonieji velniai“ – 56-ą minutę pasižymėjo Antony, bet intrigos tai neatkūrė.

64-ą minutę dar kartą pasižymėjo E.Haalandas, o 72-ą jis atliko dar vieną perdavimą Ph.Fodeno trečiajam įvarčiui – „City“ tuo metu pirmavo net 6:1.

Norvegas E.Haalandas „hat-tricką“ užfiksavo jau trečiose „Premier“ lygos rungtynėse iš eilės. Tik prieš šį sezoną „Man City“ papildęs puolėjas yra pelnęs jau 14 įvarčių ir artimiausią konkurentą lenkia dvigubai.

Kiek sušvelninti skirtumą „Man Utd“ sugebėjo tik paskutinėmis minutėmis, kai du įvarčius pelnė Anthony Martialis (84 ir 90+1 min.).

Šeštą kartą šį sezoną laimėjęs „Manchester City“ su 20 taškų atsilieka tik nuo Londono „Arsenal“ (21 taškas). Trečią kartą pralaimėjęs „Manchester United“ su 12 taškų yra šeštoje vietoje.