Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

Mančesteryje – T.Wernerio debiutas Londono komandoje ir 4 įvarčių drama

Anglijos futbolo čempionate per antrąsias sekmadienio rungtynes „Manchester United“ ir „Tottenham“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1).
Diogo Dalotas ir Timo Werneris.
Diogo Dalotas ir Timo Werneris. / ZUMAPRESS.com nuotr.

Mančesterio komanda dukart pirmavo, tačiau pranašumo taip ir neišsaugojo.

Pirmąjį įvartį jau 3 min. šeimininkams pelnė Rasmusas Hojlundas, bet 19 min. savo taikliu smūgiu galva po kampinio atsakė Richarlisonas.

Per pirmojo kėlinio teisėjo kompensuotą laiką (45+4 min.) po R.Hojlundo perdavimo pasižymėjo Marcusas Rashfordas ir dar kartą išvedė „Manchester United“ į priekį.

Vis dėlto iš karto po pertraukos (46 min.) po „Tottenham“ debiutanto Timo Wernerio perdavimo Rodrigo Bentancuras dar kartą atkūrė pusiausvyrą.

Daugiau įvarčių komandoms pelnyti nepavyko

Po šių rungtynių „Tottenham“ (40 taškų) liko turnyro lentelės 5 vietoje, o „Manchester United“ (32) – 7-oje.

Standings provided by Sofascore

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną