„Manchester City“ palaužė „Arsenal“ klubą ir išliko Anglijos čempionato viršūnėje

Anglijos čempionate sekmadienio vakarą buvo žaidžiamas 16-ojo turo centrinis mačas, kuriame susitiko „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkai.
Dėl kamuolio kovoja Mario Balotelli
Dėl kamuolio kovoja Mario Balotelli. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šias varžybas po labai sunkios kovos laimėjo namuose žaidęs „Manchester City” klubas. Susitikimas „miestiečių” pergale baigėsi minimaliu rezultatu 1-0.

Vienintelis įvartis šiose rungtynėse krito antrame kėlinyje, 53-ą minutę, kuomet po puolėjo iš Argentinos Sergio Aguero atlikto perdavimo kamuolį į „Arsenal” vartus pasiuntė Davidas Silva.

Po šios pergalės „Man City” komanda vėl sugrįžo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Roberto Mancini vadovaujamas klubas prieš antroje vietoje esančią „Manchester United” ekipą pirmauja dviem taškais.

Tuo metu „Arsenal” komanda šiuo metu žengia šeštoje pozicijoje. Verta paminėti, kad laipteliu žemiau yra „Liverpool” klubas, kuris turi lygiai tiek pat taškų kiek „Gunners”. Abi komandos turi ir tokį pat įmuštų bei praleistų įvarčių santykį.

Rezultatai:

„Quenns Park Rangers“ 0 – 2 „Manchester United“
1‘ [0 – 1] Wayne Rooney
56‘ [0 – 2] Michael Carrick

Birmingamo „Aston Villa“ 0 - 2 „Liverpool“
11' [0 - 1] Craig Bellamy
15' [0 - 2] Martin Skrtel

Londono „Tottenham“ 1 - 0 „Sunderland“
61' Roman Pavliučenko [1 - 0]

„Manchester City“ 1 - 0 Londono „Arsenal“
53' David Silva [1 - 0]