„Manchester City“ palaužė „Tottenham Hotspur“ ir priartėjo prie titulo

Londono „Tottenham Hotspur“ kovojo pagirtinai, tačiau 1:3 pralaimėjo prie „Premier“ lygos titulo artėjančiai „Manchester City“ ekipai.
„Manchester City“
„Manchester City“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Miestiečiai“ trofėjų užsitikrintų, jei sekmadienį pralaimėtų „Manchester United“ komanda.

Jei „raudonieji velniai“ nepralaimės, tuomet Pepo Guardiolos auklėtiniai čempionais galės tapti kitą savaitgalį.

Rungtynės „Tottenham Hotspur“ tvirtovėje prasidėjo svečių įvarčiu 22-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Gabrielis Jesusas.

Jau 25-ąją minutę teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Ilkay'us Guendoganas. Tiesa, panašu, kad arbitras suklydo, nes pražanga buvo už baudos aikštelės ribų.

Rezultatą prieš pertrauką sušvelnino Christianas Eriksenas (42 min.).

Tašką rungtynėse padėjo Raheemas Sterlingas, mušęs įvartį 72-ąją minutę.

67 taškus turintis „Tottenham Hotspur“ „Premier“ lygoje rikiuojasi ketvirtoje vietoje.