„Manchester City“ vėl sutrypė „Arsenal“

Neseniai 3:0 Londono „Arsenal“ klubą sumušęs „Manchester City“ parodė, kad Anglijos lygos taurės finalas nebuvo atsitiktinumas. Ketvirtadienį vakare „Premier“ lygos rungtynėse Pepo Guardiolos auklėtiniai vėl 3:0 nugalėjo Arsene'o Wengero klubą.
Londono „Arsenal“ – „Manchester City“
Londono „Arsenal“ – „Manchester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį „miestiečių“ įvartį jau 15-ąją minutę nuostabiu smūgiu pelnė Bernardo Silva.

28-ąją minutę skirtumą padvigubino Davidas Silva, kuris kamuolį į vartus nukreipė po Sergio Aguero perdavimo.

Leroy'us Sane trečiąjį komandos įvartį 33-ąją minutę pelnė po ilgos ir nuostabios kombinacijos.

„Arsenal“ turėjo progą sušvelninti rezultatą, bet Pierre'as-Emerickas Aubameyangas 53-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Su 75 taškais „Manchester City“ yra vienvaldis „Premier“ lygos lyderis ir artimiausią persekiotoją „Manchester United“ lenkia net 16 taškų.

„Arsenal“ savo kraityje turi 45 taškus ir rikiuojasi 6-oje vietoje.