„Manchester United“ artinasi prie ketverto – Londone palaužė „Chelsea“

Nors Londono „Chelsea“ šiame sezone Anglijos „Premier“ lygoje rikiuojasi aukščiau už „Manchester United“, „raudonieji velniai“ sostinės ekipai išlieka itin neparankiu varžovu. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai išvykoje 2:0 palaužė „aristokratus“ ir prieš juos laimėjo jau trečią kartą šį sezoną.
„Manchester United“ futbolininkai
„Manchester United“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Tris taškus svečiams iš Mančesterio išplėšė du galva pelnyti įvarčiai.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ąją minutę, įvartį svečiams po Aarono Wan-Bissakos perdavimo pelnė Anthony Martialis, pataikęs į vartus nuo virpsto.

66-ąją minutę skirtumas padvigubėjo po kampinio – Bruno Fernandeso perdavimo sulaukęs kamuolį į vartus nukreipė gynėjas Harry Maguire'as.

„Man Utd“ prieš „Chelsea“ lygoje laimėjo antrą sykį, o dar vieną pergalę pasiekė lygos taurėje.

Septintą vietą „Raudonieji velniai“ po šių rungtynių yra surinkę 38 taškus ir kiek priartėjo prie pirmojo ketverto, garantuojančio vietą UEFA Čempionų lygoje.

Dabar Mančesterio klubą nuo ketvertuko pabaigoje esančios „Chelsea“ (41) skiria jau tik trys taškai.

Pirmajame trejete rikiuojasi „Liverpool“ (76 taškai per 26 rungtynes), „Manchester City“ (51 per 25 mačus), „Leicester City“ (50 per 26).

Iki čempionato pabaigos komandoms liko sužaisti po 12 susitikimų.