„Manchester United“ gėdingai sutriuškintas Brentforde

Anglijos futbolo čempionato antrajame ture visišką fiasko patyrė „Manchester United“ komanda, išvykoje net 0:4 pralaimėjusi „Brentford“ komandai.
„Manchester United“ sezono pradžia – tikras krachas.
„Manchester United“ sezono pradžia – tikras krachas. / AP Photo/Ian Walton nuotr.
Temos: 2 Futbolas Sportas

Svečiai visiškai subyrėjo dar pirmajame kėlinyje. 10 min. kamuolį į jų vartus pasiuntė Joshua Da Silva, 18 min. rezultatą padvigubino Mathiasas Jensenas, o 30 min. jį triuškinamu pavertė Benas Mee. Dar vieną vinį 35 min. įkalė Bryanas Mbeumo.

Antrajame kėlinyje „Manchester United“ vyriausiasis treneris Erikas ten Hagas bandė savo komanda gaivinti keitimais, tačiau tai nepadėjo.

Pirmajame ture Mančesterio komanda namie 1:2 pralaimėjo „Brighton“, o po šios dienos sutriuškinimo atsidūrė Anglijos čempionato turnyro lentelės dugne.

Tuo metu viršūnėje įsitaisė „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“.

Pirmieji šiandien namie taip pat 4:0 (po kartą pasižymėjo Ilkayus Gundoganas, Kevinas De Bruyne ir Philas Fodenas, kartą kamuolį į savo vartus pasiuntė varžovai) sutriuškino „Bournemouth“, o antrieji 4:2 įveikė „Leicester“. Kanonieriams iš „Manchester City“ tarpsezoniu atvykęs Gabrielis Jesusas pelnė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus Granitui Xhaka bei Gabrieliui Martinelli.