„Manchester United“ krachas – nesėkmė, raudona kortelė ir įvartis į savus vartus

Anglijos „Premier“ futbolo lygoje antradienį skaudų pralaimėjimą patyrė „Manchester United“ futbolininkai, o su aukščiausiu šalies divizionu turės atsisveikinti Londono „Fulham“.
Ashley Youngas išvarytas iš aikštės
Ashley Youngas išvarytas iš aikštės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mančesterio klubas išvykoje 1:2 nusileido „Wolves“ ekipai.

„Manchester United“ išsiveržė į priekį 13 minutę, kai iš 20 metrų tiksliai smūgiavo Scottas McTominay.

25 minutę rezultatą išlygino Diogo Jota. „Wolves“ pasinaudojo Mančesterio ekipos klaidomis. Vartininkas Davidas de Gea bandė perduoti kamuolį saugui Fredui, bet šis to nesitikėjo ir varžovai perėmė kamuolį pavojingoje zonoje.

Antrajame kėlinyje Mančesterio klubas pateko į sudėtingą situaciją, kai dvi geltonas korteles per 5 minutes užsidirbo Ashley Youngas. Veteranas neleistinai stabdė varžovą ir buvo priverstas palikti aikštę. Likusį pusvalandį „Manchester United“ turėjo žaisti dešimtiese.

Beje, Mike'as Deanas tapo pirmuoju teisėju „Premier“ lygoje parodžiusiu šimtą raudonų kortelių.

77 minutę „Wolves“ išsiveržė į priekį, kai po sumaišties šalia vartų į savus vartus įsimušė Chrisas Smallingas.

61 tašką turintis „Manchester United“ Anglijos lygoje rikiuojasi penktas ir tęsia kovą dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje.

„Wolves“ su 47 taškais užima septintą vietą.

Kitose rungtynėse „Watford“ net 4:1 sutriuškino „Fulham“ futbolininkus, kurie su 17 taškų užima 19 vietą čempionate ir jau prarado šansus išsilaikyti „Premier“ lygoje kitą sezoną.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas