„Manchester United“ prarado taškus prieš „Premier“ lygos vidutinioką

Angljos „Premier“ lygos ketvirtasis turas prasidėjo netikėtumu – favoritais laikyti „Manchester United“ neišlaikė susikurtos persvaros ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Southampton“ klubu.
Ole Gunnaras Solskjaeris ir Aaronas Wan-Bissaka
Ole Gunnaras Solskjaeris ir Aaronas Wan-Bissaka / „Scanpix“/AP nuotr.

„Raudonuosius velnius“ į priekį jau 10 žaidimo minutę išvedė fantastišką sezono pradžią žaidžiantis Danielis Jamesas.

Velso rinktinės saugas pelnė jau trečią įvartį per keturis „Premier“ lygos susitikimus. Rezultatyviausiųjų sąraše 21-erių futbolininkas dabar dalinasi 5-6 vietą.

Įmušę greitą įvartį svečiai nemažino apsukų ir toliau agresyviai atakavo, tačiau persvaros nepadvigubino.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Manchester United“ ir „Southampton“ vairininkai

Šeimininkams, kurie per pirmus tris turus iškovojo tris taškus, užteko vienos kokybiškos atkarpos rezultatui išlyginti – 58 minutę „Southampton“ gynėjas Jannikas Vestergaadas baudos aikštelėje pašoko aukščiau visų ir pelnė įvartį galva.

„Manchester United“ dar ieškojo savos progos, tačiau pergalės taip ir neiškovojo.

Sezoną pradėję 4:0 pergale prieš „Chelsea“, per kitus tris turus „raudonieji velniai“ iškovojo tik du taškus, nors daugiau nežaidė su pirmojo šešeto komandomis.