TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Manchester United“ smaginasi – sumalė į miltus ir „Swansea“

Anglijos „Premier“ lygos antrąjį turą pergalingai pradėjo „Manchester United“ klubas. Jose Mourinho ekipa dar kartą šventė pergalę 4:0 ir dominavo prieš „Swansea“ futbolininkus.
Paulis Pogba ir Nemanja Matičius
Paulis Pogba ir Nemanja Matičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmose sezono rungtynėse keturis įvarčius be atsako įmušę „Manchester United“ futbolininkai Velse startavo klampiau ir iššovė vėliau. Iki 40-os minutės svečiai vos dukart smūgiavo į vartų plotą, tačiau galiausiai prispaudė „Swansea“ prie sienos.

Pirmojo kėlinio pabaigoje po kampinio galva į vartus smūgiavo Paulis Pogba. Kamuolys atsimušė į skersinį ir leidosi ant linijos, kai jį į vartus įvarė Ericas Bailly. Dramblio Kaulo Kranto futbolininkui tai buvo debiutinis įvartis „Premier“ lygoje.

Antrajame kėlinyje Jose Mourinho į kovą metė Anthony Martialį, o sužaidus 80 minučių pasipylė įvarčiai. Raudonieji velniai per 3 minutes ir 41 sekundę pasižymėjo net tris kartus.

Pirma Henrikhas Mkhitaryanas klasiškai perdavė kamuolį tiesiai prieš vartus atsidūrusiam Romelu Lukaku, kuris jį pasiuntė į vartus.

Nepraėjus nė minutei po to paties armėno perdavimo pasižymėjo Paulis Pogba. Prancūzas perkėlė kamuolį per griūnantį Lukašą Fabianskį.

84-ąją minutę pasižymėjo ir po keitimo pasirodęs A.Martialis. Jaunasis talentas vienas pats leidosi link varžovų vartų ir pasiuntė kamuolį tarp gynėjų virtinės į dešinįjį vartų kampą.

„Swansea“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas šį sezoną. Tarpsezoniu komanda prarado lyderį Gylfį Sigurdssoną.

„Raudonieji velniai“ labiau nei užtikrintai pradėjo pirmenybes sutriuškindami „West Ham“, o pergalė 4:0 kol kas yra didžiausia portugalui stovint prie komandos vairo.

Abi pergales iškovojęs „Manchester United“ klubas yra užtikrintas čempionato lyderis.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?