„Milan“ futbolininkai nutraukė įspūdingą Madrido „Real“ klubo pergalių seriją

Antradienį Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusiose kontrolinėse futbolo klubų rungtynėse tik septintą vietą Italijos pirmenybėse užimanti „Milan“ vienuolikė 4:2 (2:1) nugalėjo Ispanijos čempionato lyderį bei UEFA Čempionų lygos taurės savininką Madrido „Real“ (Ispanija) klubą ir nutraukė įspūdingą pastarojo pergalių seriją.
„Milan“ ekipa iškovojo taurę JAE
„Milan“ ekipa iškovojo taurę JAE / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Stephanas El Sharaway'us (31 ir 48 min.), po vieną – Jeremy Menezas (24 min.) bei Giampaolo Pazzinis (73 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo tik pirmąjį kėlinį žaidęs Cristiano Ronaldo (35 min.) ir po pertraukos aikštėje pasirodęs Karimas Benzema (84 min. iš 11 m baudinio).

Vos prieš dešimt dienų FIFA klubų pasaulio čempionato laimėję Madrido „Real“ futbolininkai paskutinę nesėkmę buvo patyrę rugsėjo 16 dieną, kai savo aikštėje šalies pirmenybių rungtynėse 1:2 nusileido Ispanijos čempionės titulą ginančiai Madrido „Atletico“ komandai. Po to „karališkasis“ klubas laimėjo net 21-ą oficialų susitikimą iš eilės.

Kita vertus, tai nebuvo oficialus mačas, tad „Real“ pergalių serija nenutraukta, nes tai – neoficialios rungtynės.