2020-04-11 18:02

Milijonieriumi tapo dar iki 18-os, dabar skursta ir skundžiasi: „Aš negavau pagalbos“

Futbolininkas Nicki Billie Nielsenas pateko į daug skandalų už aikštės ribų. Buvęs Danijos futbolo rinktinės talentas būdamas 32-ejų papasakojo apie savo vingiuotą gyvenimą.
Nicki Bille Nielsenas.
Nicki Bille Nielsenas. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Narkotikai Futbolas

N.B.Nielsenas žaidė tokiose klubuose kaip „Reggina“, „Villarreal“, „Rosenborg“, Poznanės „Lech“, o taip papt ir Danijos įvairaus amžiaus rinktinėse.

Būdamas 16-os jis sudarė pirmą profesionalo kontraktą ir po dvejų metų tapo milijonieriumi. Ankstyva šlovė užgriuvo per staigiai.

„Jei neturėdamas pinigų staiga virsti tuo, kuris turi daug pinigų, tau reikia pagalbos. Aš jos negavau, – Danijos TV2 sakė N.B.Nielsenas. – Nemokėjau susitvarkyti su savo finansais.“

Jo žvaigždė pakilo anksti, būdamas 18-os puolėjas debiutavo „Serie A“, o Danijos jaunimo (iki 21 metų) rinktinėje jis pelnė 8 įvarčius per 17 mačų.

Tačiau vos pražydusi karjera futbolo aikštėse greitai pradėjo ristis visu greičiu žemyn.

2013-2014 m. atstovaudamas vienai stipriausių Norvegijos komandų „Rosenborg“ jis dar mušdavo įvarčius, bet žaidimą lydėjo skandalai už aikštės.

„Scanpix“ nuotr./Nicki Bille Nielsenas.
„Scanpix“ nuotr./Nicki Bille Nielsenas.

2013 metais jis buvo suimtas norvegų policijos dėl kelių incidentų baruose.

2014 metais jau Kopenhagoje per Velykas buvo sulaikytas policijos dėl vandalizmo. Už įkandimą policininkui jam grėsė ilgam sėsti už grotų.

2018 metais N.B.Nielsenas pateko į kalėjimą Monake už tai, kad smogė moteriai ir vartojo kokainą.

2018 metų spalį buvo areštuotas Kopenhagos centre dėl sukeltų neramumų ir tada atleistas ir paskutinio profesionalaus klubo „Lyngby“.

Po trijų dienų jis buvo sužeistas į ranką per susišaudymą.

N.B.Nielsenas pasakojo, kad gyvenimas pasuko bloga kryptimi, o kulminacija tapo šaudymas.

„Buvo daug narkotikų, o aš norėjau pabėgti nuo savo problemų. Gėriau ir vartojau narkotikus kone kasdien, buvau visiškai išprotėjęs“, – pasakojo Danijos futbolininkas.

Pernai jis buvo sudaręs sutartį su Danijos ketvirtosios lygos komanda, bet taip ir nepasirodė nė viename mače.

N.B.Nielsenas nežaidžia profesionaliai futbolo nuo 2018 metų, o uždarbis yra toli nuo to, prie kokio jis buvo pratęs jaunystėje.

Patyręs prabangaus gyvenimo spalvų, dabar jis priverstas gyventi visiškai kitaip.

„Su tuo sunku susitaikyti. Anksčiau taip nebūdavo, aš nekenčiu save varžyti, nemėgstu to“, – pripažino futbolininkas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą