Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ tęsia pergalių kelią Vokietijoje

Šeštadienį Vokietijos stadionuose buvo žaidžiami šeši „Bundesliga“ pirmenybių susitikimai, kuriuose favoritams sekėsi skirtingai.
Thomasas Mulleris ir Robertas Lewandowskis
Thomasas Mulleris ir Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojų mentalitetą namuose pademonstravo šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Pepo Guardiolos auklėtiniai, nuo pirmo kėlinio pabaigos atsilikinėję prieš „Augsburg“, mačo pabaigoje išplėšė pergalę 2:1.

Pirmojo kėlinio pabaigoje kamuolys atsidūrė Manuelio Neuerio vartuose po Alexanderio Essweino tikslaus smūgio. Tačiau antrojoje rungtynių dalyje bavarai sugebėjo rezultatą išlygint. 77-ąją minutę tą padarė Robertas Lewandowskis.

Pačioje mačo pabaigoje pergalę komandai išplėšė Thomasas Mulleris, realizavęs 11 metrų baudinį į varžovų vartus.

Kitame mače Dortmundo „Borussia“ išvykoje 4:2 nugalėjo „Hannover 96“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje pirmieji pasižymėjo šeimininkai. 18-ąją minutę įvartį pelnė Arturas Sobiechas.

Tačiau dar iki pertraukos „Borussia“ rezultatą persvėrė savo naudai: įvarčius mušė Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas ir Henrikhas Mkhitaryanas.

Tačiau A. Sobiechas antrojoje rungtynių dalyje sugrąžino mačui pusiausvyrą. Visgi, Felipe įvartis į savus vartus ir dar vienas P.E. Aubameyango realizuotas baudinys leido Thomaso Tuchelio auklėtiniams švęsti užtikrintą pergalę.

Netikėtumas užfiksuotas Lėverkuzene, kur „Bayer“ nusileido „Darmstadt 98“ ekipai 0:1, o šalies vicečempionai „Wolfsburg“ išvykoje nesugebėjo įveikti lygos naujokų „Ingolstadt“. Mačas baigėsi be įvarčių 0:0.