2018 08 11 /18:58

Nė vieno naujo žaidėjo neįsigijęs „Tottenham“ pergalingai pradėjo sezoną, „Chelsea“ – taip pat

Nė vieno naujo žaidėjo tarpsezoniu neįsigijęs „Tottenham“ klubas pergale pradėjo Anglijos „Premier“ lygos sezoną – išvykoje 2:1 palaužė „Newcastle“ vienuolikę.
Harry Kane'as ir Jamaalas Lascellesas
Harry Kane'as ir Jamaalas Lascellesas / „Scanpix“ nuotr.

Visi trys įvarčiai buvo pelnyti per 10 minučių pirmajame kėlinyje.

Svečiai pirmavo po 8-ą minutę Jano Vertongheno pelnyto kiek kuriozinio įvarčio, tačiau jau po trijų minučių Joselu smūgiu galva išlygino rezultatą.

18-ą minutę Dele Alli po juvelyrinio Serge'o Aurier perdavimo dar kartą išvedė „Tottenham“ į priekį ir rezultatas daugiau nepasikeitė.

Tai trečia iš eilės „Tottenham“ pergalė tarpusavio rungtynėse.

Užtikrintai startavo ir Maurizio Sarri vadovaujama Londono „Chelsea“, išvykoje 3:0 nugalėjusi „Huddersfield Town“ ekipą.

Įvarčius pelnė N'Golo Kante (34 min.), Jorginho (11 m, 45 min.) ir Pedro (80 min.).