Nervingame mače su „Bournemouth“ Jose Mourinho kariauna tenkinosi tik lygiosiomis

Po dviejų pergalių Anglijos „Premier“ lygoje Jose Mourinho treniruojamas „Manchester United“ vėl prarado taškus. Šeštadienį vykusiose 27-ojo rungtynėse „raudonieji velniai“ tik lygiosiomis 1:1 namuose sužaidė su „Bournemouth“.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

23-ąją minutę argentinietis Marcosas Rojo išvedė šeimininkus į priekį ir atrodė, kad viskas eisis kaip iš pypkės, tačiau jau 40-ąją minutę į „Manchester United“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys ir norvegas Joshua Kingas rezultatą išlygino.

Prieš pat pertrauką šeimininkams buvo įteikta pirmoji dovana. Už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Andrew Surmanas.

Tačiau nei kiekybine persvara, nei 72-ąją minutę skirtu 11 metrų baudiniu šeimininkai nepasinaudojo. Zlatanas Ibrahimovičius įmušti nesugebėjo ir Mančesterio ekipai teko tenkintis lygiosiomis.

Po šio mačo „Man Utd“ užima šeštąją vietą, turi 49 taškus ir 14 atsilieka nuo pirmaujančio Londono „Chelsea“.

„Manchester United“ – „Bournemouth“ 1:1
23' [1:0] Marcosas Rojo
40' [1:1] Joshua Kingas
45' pašalintas Andrew Surmanas („Bournemouth“)
72' Zlatanas Ibrahimovičius („Manchester United“) nerealizavo 11m baudinio