2026-03-25 15:57

Nesuvokiama medikų klaida – nufotografavo ne tą superžvaigždės koją

Madrido „Real“ ir Prancūzijos rinktinės futbolininkas Kylianas Mbappe pateko į netikėtą situaciją.

Madrido „Real“ gydytojai tyrė Kylianui Mbappe koją gruodį.

Pasak Prancūzijos kanalo RMC, ir prancūzų informaciją patvirtinusio „The Athletic“, gydytojai padarė nebūdingą klaidą.

Kelio skausmus kentusiam K.Mbappe padarytas ne tos kojos magnetinis rezonansas.

Dėl medikų klaidos K.Mbappe sužaidė dar trejas rungtynes traumuotas, kol Madrido specialistai suvokė, kad traumuotas yra prancūzo kairysis kelis, o ne dešinysis, kurį fotografavo gydytojai.

Anot RMC, futbolininkas įsiuto dėl tokios apmaudžios klaidos, vyko papildomai peržiūrai į Paryžių, o „Real“ klubas ėmėsi permainų savo gydytojų korpuse.

Rezultatyviausias Ispanijos lygos žaidėjas dar nėra visiškai atsigavęs po traumos, kurią patyrė prieš tris mėnesius.

Praleidęs mėnesį be žaidimo, praėjusį savaitgalį 27 metų prancūzas grįžo į aikštę savaitgalį, kuomet nuo atsarginių suolo įsitraukė į rungtynes, kuriose „Real“ futbolininkai 3:2 įveikė kitą Madrido komandą „Atletico“.

Dabar K.Mbappe yra Prancūzijos rinktinės sudėtyje Bostone, kur rengiasi kontrolinėms rungtynėms su Brazilija (ketvirtadienį) ir Kolumbija (sekmadienį).

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą