Neužtruko: M.Pochettino iškovojo pirmąjį trofėjų su „Paris Saint-Germain“ klubu

Vos prieš 11 dienų „Paris Saint-Germain“ klubo vairą perėmęs Mauricio Pochettino jau džiaugiasi pirmuoju trofėjumi. Jo auklėtiniai iškovojo Prancūzijos Supertaurę.
Mauricio Pochettino PSG žaidėjų apsuptyje
Mauricio Pochettino PSG žaidėjų apsuptyje / „Scanpix“ nuotr.

Lanso mieste vykusiose rungtynėse dėl titulo paryžiečiai 2:1 įveikė Marselio „Olympique“ futbolininkus.

Pergalę PSG ekipai išplėšė sėkmingas Mauro Icardi žaidimas. Argentinietis ne tik pats įmušė įvartį 39-ąją minutę, bet ir uždirbo 11 metrų baudinį 85-ąją minutę. Jį realizavo Neymaras.

Po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Neymarui tai buvo pirmosios rungtynės per pastarąjį mėnesį. Brazilas nuo gruodžio 13-osios gydėsi čiurnos traumą.

Paguodos įvartį, trumpam net atkūrusį intrigą, 89-ąją minutę pelnė Dimitri Payetas.

Tik trečiose rungtynėse Paryžiaus klubui vadovavęs M.Pochettino jau padarė tai, ko nesugebėjo per penkmetį Londono „Tottenham Hotspur“ klube, su kuriuo taip ir neiškovojo nė vieno titulo. Trofėjų specialistas iš Argentinos nelaimėjo ir su dar anksčiau treniruotais Barselonos „Espanyol“ ir „Southampton“ klubais.

„Paris Saint-Germain“ Prancūzijos taurę laimėjo jau aštuntą sykį iš eilės.