Nuostabų F.Ribery įvartį nustelbė dėl titulo kovojančio „Lazio“ pergalė

Frankas Ribery pelnė nuostabų įvartį, tačiau jo atstovaujamas „Fiorentina“ klubas išvykoje 1:2 krito prieš kovoje dėl „Serie A“ titulo vis dar išliekančius Romos „Lazio“ futbolininkus.
Romos „Lazio“
Romos „Lazio“ / „Scanpix“ nuotr.

37-rių F.Ribery 25-ąją minutę gavo kamuolį kairiajame aikštės krašte, tuomet pergudravo du varžovus, suklaidino ir trečiąjį bei tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Rezultatą „Lazio“ išlygino 67-ąją minutę, kai Ciro Immobile realizavo 11 metrų baudinį.

Pergalę Romos klubui atnešė Luisas Alberto, kuris tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą pasiuntė kamuolį 83-ąją minutę.

Jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką iš aikštės buvo išvytas pralaimėjusiųjų atstovas Dušanas Vlahovičius, kuris varžovui smūgiavo alkūne į veidą.

„Lazio“ turi 65 taškus po 28 rungtynių ir yra antroje vietoje Italijos čempionate. Romos klubas keturiais taškais atsilieka nuo lyderių Turino „Juventus“ futbolininkų.