Nuostabus R.Mahrezo smūgis atvėrė Alžyrui kelialapį į Afrikos čempionato finalą

Afrikos Tautų taurės finale kovos Alžyro ir Senegalo komandos. Sekmadienį Kaire vykusiame antrajame pusfinalyje Alžyras po dramatiškos kovos 2:1 nugalėjo Nigeriją.
Riyadas Mahrezas
Riyadas Mahrezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį einant penktai pridėto laiko minutei nuostabiu baudos smūgiu įmušė Riyadas Mahrezas.

Iš karto po to mačo arbitras paskelbė rungtynių pabaigą.

Alžyras į priekį buvo įsiveržęs 40-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Williamas Troostas-Ekongas, bet 73-ąją minutę Odionas Ighalo realizavo baudinį ir buvo rezultatą išlyginęs.

Iki šiol vienintelį Afrikos čempionų titulą Alžyras iškovojo 1990-aisiais.

Penktadienį Kaire vyksiančiame finale „lapės“ susikaus su Senegalu, kuris pirmajame pusfinalyje po pratęsimo 1:0 pranoko Tunisą. Senegalas dar niekada nėra laimėjęs žemyno pirmenybių.