Olandijos sugrįžimas į didžiąją sceną pažymėtas pralaimėjimu pasaulio čempionams

Šių metų pasaulio čempionate nedalyvavusi Olandija pradėjo kovas UEFA Tautų lygoje, kur 1:2 pralaimėjo planetos pirmenybes laimėjusiai Prancūzijai.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pasaulio čempionai į priekį išsiveržė jau 14-ąją minutę, kuomet Blaise'o Matuidi perdavimą uždarė Kylianas Mbappe.

Olandija rezultatą išlygino, kai 67-ąją minutę puikų perdavimą atliko dešiniuoju kraštu įsibėgėjęs Kenny Tete, o kamuolį į vartus nukreipė Ryanas Babelis.

Vis dėlto prancūzai pasiekė savo. Puikiai sužaidė Benjaminas Mendy, o pergalingą įvartį 75-ąją minutę pelnė Olivier Giroud.

Tautų lygos turnyrą prancūzai pradėjo lygiosiomis 0:0 su Vokietija.