„Palangą“ pervažiavusi „Sūduva“ sugrįžo į A lygos viršūnę

Marijampolės „Sūduva“ grįžo į A lygos viršūnę. Lietuvos čempionai namuose 5:0 sutalžė „Palangą“ ir pagal surinktus taškus aplenkė Vilniaus „Žalgirį“.
Europos lyga: Sūduva - Tel Avivo Maccabi
Mihretas Topčagičius / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Į priekį permirkusiame ARVI stadione „Sūduvą“ 33-ąją minutę išvedė Renanas Oliveira, galva pelnęs įvartį po kampinio.

„Sūduvos“ įvarčių viesulas praūžė antrajame kėlinyje: 47-ąją minutę skirtumą padvigubino Josipas Tadičius, 59-ąją minutę mušė Karlo Bručičius, 64-ąją antrą kartą pasižymėjo R.Oliveira, o tašką šiame susitikime 89-ąją minutę padėjo Mihretas Topčagičius.

Po šios pergalės „Sūduva“ turi 60 taškų, „Žalgiris“ yra surinkęs 59 taškus. Tiesa, marijampoliečiai dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti