I.Kozlovas per 75 Šiauliuose žaistas oficialias rungtynes įmušė 17 įvarčių ir atliko 18 rezultatyvių perdavimų, o pernykščiame sezone buvo paskelbtas ir birželio mėnesio geriausiu „General Financing A lyga“ žaidėju.
Ankstesniais metais I.Kozlovas rungtyniavo JFK „Olimps“ klube, o savo karjerą pradėjo Rygos „Skonto“ jaunimo komandoje. Vidurio saugas „Ekrano“ gretose debiutavo sausio 20-ąją draugiškame mače su Agdamo „Qarabağ“ ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.
Žaisdamas Lietuvoje futbolininkas pramoko kalbėti lietuviškai, tad ir pirmasis naujoko interviu – lietuvių kalba.
– Igori, kaip atsidūrei „Ekrano“ komandoje?
– Baigėsi mūsų sezonas, paskambino „Ekrano“ sporto direktorius Deimantas Bička ir pasiūlė atvažiuoti čia. Atvažiavau, pašnekėjom ir susitarėm.
– Kokios priežastys nulėmė pasirinkimą žaisti Panevėžyje?
– Na „Ekranas“ yra viena geriausių komandų Baltijos šalyse, o galimybė žaisti Čempionų lygoje tik dar labiau motyvavo čia pasilikti.
– Jau debiutinėse savo rungtynėse Turkijoje įmušei įvartį ir sužaidei geras rungtynes. Ar tai reiškia, kad jokių sunkumų įsiliejant į komandą nėra?
– Pažįstu visus žaidėjus, mane visi pažįsta, viskas gerai. O jei klausiat dėl įmušto įvarčio – tai to dalyko nesureikšminu. Pasisekė ir įmušiau.
– Kokios yra tavo stipriosios pusės? Labiau mėgsti mušti įvarčius ar atlikti perdavimus?
– Mėgstu viską. Tiek įvarčius, tiek perdavimus. Svarbiausia, manau, gerai įsilieti į komandos žaidimą.
– Ar jauti skirtumą nuo „Šiaulių“ ar „Skonto“ komandų?
– Na čia sąlygos geresnės. Ir aerobikos treniruočių „Šiauliuose“ nebūdavo, o „Ekrane“ treniruojamės ir taip. Sąlygos panašios į „Skonto“, kuomet ten žaidžiau prieš tris metus.
– Ar žaisdamas Panevėžyje, tikiesi sulaukti dėmesio iš Latvijos rinktinės trenerių?
– Taip, manau, kad sulauksiu daugiau dėmesio, nes „Ekranas“ yra čempionai ir šiaip aukštesnio lygio komanda negu „Šiauliai“. Dabar, manau, bus lengviau parodyt save ir patekt į Latvijos rinktinę.
– Kuomet atvykai į Šiaulius, sakei, kad latvių trys pajėgiausios komandos yra geresnės už lietuvių tris geriausias ekipas, ar situacija dabar pasikeitė?
– Na, manau, kad jei dabar lygintumėm latvių ir lietuvių top 3 komandas, šiuo metu jų lygis būtų maždaug vienodas.
– Kokie tavo tikslai „Ekrane“, ką pasiekti esi užsibrėžęs?
– Pirma reikia laimėti Lietuvos čempionatą. Tikiuosi su komanda Čempionų lygoje kuo toliau nukeliauti ir tobulėti asmeniškai, mušti įvarčius, atlikti rezultatyvius perdavimus.
– Na, ir klausimas pabaigai. Kokia kalba bendrauji su komanda? Kokios tavo lietuvių kalbos žinios?
– Šiaip lietuviškai kalbu su komanda. Kaip moku taip kalbu, bet problemų susikalbėti nekyla.
