Pasaulio čempionas parodė klasę – Kyliano Mbappe dublis išgelbėjo PSG

Šią vasarą pasaulio čempionu su Prancūzijos rinktine tapęs Kylianas Mbappe tapo didvyriu pergalingose 3:1 PSG rungtynėse su „Guingamp“ ekipa.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po Nolano Roux įvarčio 20-ąją minutę pirmavo „Guingamp“ klubas, tačiau antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs prancūzas viską sustatė į savas vietas.

52-ąją minutę Neymaras 11 metrų baudiniu išlygino rezultatą, o 19-metis pelnė dublį per paskutines 8 rungtynių minutes.

K.Mbappe praleido pirmąsias čempionato rungtynes, nes ilsėjosi po sėkmingo pasaulio čempionato. Prancūzija tapo čempione, o keturis įvarčius įmušęs talentas paskelbtas geriausiu jaunuoju žaidėju.

PSG vartininkas Gianluigi Buffonas po rungtynių apsikeitė marškinėliais su Marcusu Thuramu. 21-erių futbolininkas yra Liliano Thuramo sūnus. Su juo G.Buffonas kartu rungtyniavo „Parma“ ir „Juventus“ klubuose.