Pasaulio čempionatas: titulą ginanti JAV rinktinė kovas pradėjo mušdama 13 įvarčių

Prancūzijoje tęsiasi pasaulio moterų futbolo čempionato grupių etapo kovos. Savo žygį planetos pirmenybėse pradėjo ir titulą ginančios amerikietės.
JAV – Tailandas
JAV – Tailandas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

JAV komanda triuškinamai net 13:0 susitvarkė su Tailando ekipa.

Alex Morgan į priekį JAV rinktinę išvedė 12-ąją minutę, o Rose Lavelle 20-ąją minutę skirtumą padvigubino.

Dar pirmajame kėlinyje Lindsey Horan pradėjo varžovių triuškinimą – ji pasižymėjo 32-ąją minutę.

Po pertraukos ketvirtą JAV įvartį pelnė Samantha Mewis (50 min.), penktąjį – A.Morgan (53 min.), šeštąjį – S.Mewis (54 min.), septintąjį – E.Lavelle (56 min.).

Varžovių triuškinimą tęsė dar triskart mušusi A.Morgan (74, 81, 87 min.), Megan Rapinoe (79 min.), Mallory Pugh (85 min.) ir Carli Lloyd (90 min.).

Kitose F grupės rungtynėse Švedijos futbolininkės pačioje mačo pabaigoje 2:0 nugalėjo Čilę.

Į priekį švedes išvedė Kosovare Asllani, pasižymėjusi 83-ąją minutę, o pergalę 90-ąją minutę įtvirtino Madelena Janogy.