Pasaulio čempionato atranka: atsigaunantys olandai nugalėjo Liuksemburgą

Sekmadienį Europoje sužaistos penkerios pasaulio čempionato atrankos A, B ir H grupių rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Nyderlandų futbolo rinktinė.
Nyderlandų futbolo rinktinė
Nyderlandų futbolo rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A grupė

Šią vasarą Europos čempionatą praleidusi Nyderlandų futbolo rinktinė siekia išvengti dar vieno fiasko. Olandai 3:1 palaužė Liuksemburgą ir pakilo į antrą vietą grupėje.

Pirmąjį rungtynių įvartį 36-ąją minutę įmušė Arjenas Robbenas.

Tačiau kėlinio pabaigoje Liuksemburgas išlygino rezultatą. Joshua Brenetas neleistinai baudos aikštelėje stabdė Motą ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Maxime'as Chanot. Jis tapo pirmuoju Liuksemburgo futbolininku, įmušusiu į olandų vartus nuo 1963 metų.

58-ąją minutę olandams pranašumą sugrąžino Memphio Depay įvartis galva. 85-ąją minutę M.Depay tolimu baudos smūgiu užtvirtino olandų pergalę.

Bulgarija – Baltarusija 1:0

10' I.Popovas [1:0]

Vengrija – Andora 4:0

33' Z.Gera [1:0]

43' A.Langas [2:0]

73' A.Gyurcsó [3:0]

88' A.Szalai [4:0]

Šveicarija – Farerų salos 2:0

27' E.Derdiyokas [1:0]

83' S.Lichtsteineris [2:0]

Kipras – Gibraltaras 3:1

28' K.Laifis [1:0]

51' L.Casciaro [1:1]

65' P.Soteriou [2:1]

87' V.Sielis [3:1]

1. Belgija 3 3 0 0 13:0 9
2. Graikija 3 3 0 0 8:1 9
3. Bosnija ir Hercegovina 3 2 0 1 7:4 6
4. Estija 3 1 0 2 4:7 3
5. Kipras 4 1 0 3 3:8 3
6. Gibraltaras 4 0 0 4 2:17 0

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti