2016-03-25 08:34

Pasaulio čempionato atrankoje Argentina įveikė Čilę, Ekvadoras toliau nenugalimas

Ekvadoro futbolo rinktinė prarado pirmuosius taškus Pietų Amerikos zonos (CONMEBOL) atrankos varžybose į 2018 m. pasaulio čempionatą Rusijoje. Vis dėlto ir toliau lieka vienintele nenugalėta komanda.
Angelis Mena išplėšė Ekvadorui lygiąsias
Angelis Mena išplėšė Ekvadorui lygiąsias / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Ekvadoro futbolininkai namuose 2:2 sužaidė su trečiąją vietą atrankos zoznoje užimančia Paragvajaus rinktine.

Tai buvo pirmosios Ekvadoro nelaimėtos rungtynės po keturių prieš tai iškovotų pergalių. „La Tricolor“ su 13 taškų tvirtai pirmauja CONMEBOL atrankos zonoje.

Enneras Valencia įmušė įvartį 20-ąją minutę, o Angelis Mena paskutinę mačo minutę išplėšė Ekvadorui lygiąsias. Paragvajaus gretose abu įvarčius mušė Dario Lezcano (38 ir 59 min.).

Daugiausia susidomėjimo ketvirtadienį sulaukė Čilės futbolininkų kova namuose su Argentina, kurią pasaulio vicečempionai laimėjo 2:1.

Felipe Gutierrezas (10 min.) išvedė Čilę į priekį rungtynių pradžioje, tačiau Argentinai pergalę atnešė Angelio Di Maria (19 min.) ir Gabrielio Mercado (24 min.) įvarčiai.

Angelio di Maria įvartis gražuolis

Argentiniečiams tai buvo antroji pergalė iš eilės po tragiškos atrankos pradžios – trijų iš eilės nelaimėtų susitikimų. Su 8 taškais Argentina dabar rikiuojasi ketvirta, o Čilė su 7 taškais yra šešta.

Kitose rungtynėse Kolumbija išvykoje 3:2 įveikė Boliviją, o Peru ir Venesuala sužaidė lygiosiomis 2:2.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą