Pergalę „Primera“ lygoje iškovojusi „Barcelona“ vejasi Madrido „Real“

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybėse buvo žaidžiamos ketverios 25-ojo turo rungtynės. „Granada“ savo aikštėje priėmė „Barcelona“ futbolininkus. Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 3:1 nugalėjo šeimininkus ir iki minimalios persvaros priartėjo prie Madrido „Real“.
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmasis katalonus į priekį išvedė Ivanas Rakitičius, o 48-ąją minutę Luisas Suarezas padvigubino pranašumą, kai sulaukė tikslaus perdavimo iš pirmojo įvarčio autoriaus I.Rakitičiaus.

53-ąją minutę Franas Rico nuo 11 metrų žymos atgaivino „Granada“ viltis pakovoti dėl lygiųjų, tačiau Lionelis Messi 70-ąją minutę tarė paskutinį bei lemiamą žodį.

Ispanijos vicečempionai „Primeroje“ išlieka antroje vietoje, o „Granada“ rikiuojasi priešpaskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Granada“ – „Barcelona“ 1:3

25' [0 – 1] I.Rakitičius

48' [0 – 2] L.Suarezas

53' [1 – 2] F.Rico (11m. baudinys)

70' [1 – 3] L.Messi