TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Pirmieji ketvirtfinalio spektakliai Madride ir Londone – be nugalėtojų

Antradienį dviem kvapą gniaužiančiomis akistatomis Madride ir Londone startavo UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapas. Iš viso pelnyta dešimt įvarčių, bet abi akistatos baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, tad visi svarbiausi atsakymai šiose porose bus duoti kitą savaitę.
„Man City“ triumfas ir Leandro Trossardas
„Man City“ triumfas ir Leandro Trossardas / „Scanpix“ nuotr.

Šį sezoną Miuncheno „Bayern“ praras Vokietijos čempionų titulą, tuo tarpu Londono „Arsenal“ toliau kaunasi dėl „Premier“ lygos trofėjaus, tad akistatą Anglijos sostinėje abi stovyklos pasitiko visiškai priešingų nuotaikų.

Mačą kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai. Jau 12-ąją minutę Bukayo Saka puikiu sukamu smūgiu pažeme nuginklavo Manuelį Neuerį ir išvedė „kanonierius“ į priekį.

Visgi jau po šešių minučių apmaudi „Arsenal“ klaida aikštės viduryje baigėsi staigiu bavarų išpuoliu, kurio paskutinėje stadijoje Leonas Goretzka atliko puikų perdavimą Serge'ui Gnabry ir šis nubaudė savo buvusią komandą bei rezultatą išlygino.

Sužaidus pusvalandį Mikelio Artetos vyrus ištiko dar viena nelaimė. Williamas Saliba kabino į baudos aikštelę įsiveržusį Leroy'ų Sane ir į „Arsenal“ vartus buvo skirtas baudinys.

Jį labai šaltakraujiškai realizavo Harry Kane'as.

„Scanpix“ nuotr./Harry Kane'as

Atsitiesti „kanonieriams“ padėjo po pertraukos atlikti keitimai. 76-ąją minutę Gabrielis Jesusas gražiai baudos aikštelėje suklaidino kelis varžovus ir atliko puikų perdavimą taip pat nuo suolo pakilusiam Leandro Trossardui ir prancūzas smūgiavo tiksliai – 2:2.

Dar audringiau prasidėjo dvikova Madride, kur vietos „Real“ priėmė titulą ginantį „Manchester City“.

Jau 2-ąją dvikovos minutę kamuolį į šeimininkų vartus baudos smūgiu pasiuntė Bernardo Silva.

„Karaliai“ sugebėjo sureaguoti ir jau po dešimties minučių Eduardo Camavinga po rikošeto rezultatą išlygino, o dar po dviejų minučių Rodrygo pabėgo į greitą išpuolį ir pelnė dar vieną įvartį.

Visgi po pertraukos Mančesterio komanda pradėjo demonstruoti čempionišką charakterį.

66-ąją minutę Philas Fodenas įspūdingu tolimu kirčiu į devyniukę rezultatą išlygino, o dar po penkių minučių Joško Gvardiolas išvedė Anglijos čempionus į priekį.

Bet ir tai nebuvo pabaiga – 79-ąją Federico Valverde sugebėjo išplėšti lygiąsias.

Atsakomieji mačai Mančesteryje ir Miunchene bus žaidžiami balandžio 17 dieną.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti