Po dviejų nesėkmių atsitiesęs „Arsenal“ laimėjo Londono derbį

Dviem pralaimėjimais pirmą kartą nuo 1992-ųjų Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėję Londono „Arsenal“ futbolininkai iškovojo pirmuosius taškus. Šeštadienį vykusiame 3-ojo turo mače „kanonieriai“ 3:1 namuose įveikė kitą sostinės ekipą „West Ham United“.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

25-ąją minutę Marko Arnautovičius smūgiu iš maždaug 18 metrų išvedė svečius į priekį, bet „kanonieriai“ gana greitai atsitiesė.

Po penkių minučių šeimininkų išpuolis baigėsi Nacho Monrealio smūgiu iš kelių metrų ir išlygintu rezultatu.

Lemiamas tapo epizodas 70-ąją minutę, kai sumaištimi „plauktukų“ baudos aikštelėje pasinaudojo antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs Alexandre'as Lacazette'as. Po jo spyrio kamuolys atsimušė į Issa Diopą ir įskriejo į vartus.

Jau per pridėtą laiką trečią įvartį šeimininkams pelnė kitas po keitimo antrajame kėlinyje pasirodęs žaidėjas Danny Welbeckas.