Po pergalės Alytuje Vilniaus „Žalgiriui“ auksas pasiekiamas ranka

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai atsidūrė per žingsnį nuo A lygos čempionų titulo, kai sekmadienį 2:0 (0:0) išvykoje pranoko Alytaus „Dainavą“.
Hegelmann LFF taurės finalas: Vilniaus „Žalgiris“ -  FK „Panevėžys“
Vilniaus „Žalgiris“ arti titulo. / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ padarė savo darbą, prieš rungtynes Alytuje sulaukęs palankių žinių iš Kauno.

Ten „Hegelmann Litauen“ 2:1 įveikė Marijampolės „Sūduvą“, kuriai pavyti Vilniaus „Žalgirį“ tapo itin sudėtinga.

Sekmadienį Alytuje „Žalgiris“ reikalus sutvarkė antrajame kėlinyje.

54 minutę Josipas Tadičius pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

77 minutę tašką mače padėjo 11 metrų baudinį realizavęs Hugo Videmontas. Prancūzas pelnė 15-ąjį įvartį A lygoje šį sezoną ir rezultatyviausių žaidėjų sąraše pavijo „Dainavos“ puolėją Saidą Hamuličių.

Pernai čempionų titulą iš „Sūduvos“ po auksinių rungtynių perėmęs „Žalgiris“ šįkart auksą gali užsitikrinti anksčiau.

Vladimiro Čeburino treniruojama komanda po 33 rungtynių turi 72 taškus.

„Žalgiriui“ liko trejos rungtynes, per kurias užtenka laimėti vieną mačą, kad titulas būtų laimėtas antrus metus iš eilės. Tiesa, kitų runtynių reikės palaukti, nes artimiausias mačas laukia lakpričio 19 dieną po rinktinių varžybų pertraukos su „Kauno Žalgiriu“.

Po 34 rungtynių 67 taškus surinkusi „Sūduva“ dar žais dvejas rungtynes.