Prancūzijoje – PSG pergalė ir rezultatyvus K.Mbappe debiutas

Penktadienio vakarą dviem rungtynėmis prasidėjo Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių 5-asis turas. Penktąją pergalę iš eilės iškovojo „Paris Saint Germain“ futbolininkai, svečiuose 5:1 palaužę „Metz“.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiame mače pirmą kartą PSG marškinėlius apsivilko iš „Monaco“ visai neseniai persiviliotas Kylianas Mbappe.

31-ąją minutę Edinsonas Cavani po puikaus Neymaro perdavimo pelnė šeštąjį savo įvartį čempionate. Urugvajietis kol kas pasižymėjo visose šio sezono rungtynėse.

Vis dėlto 37-ąją minutę šeimininkai pasinaudojo paryžiečių klaida gynyboje ir Emmanuelis Riviere galva rezultatą išlygino.

Rungtynių lūžis įvyko 56-ąją minutę, kai iš aikštės buvo išvarytas tiesiomis kojomis K.Mbappe nukirtęs kamerūnietis Benoit Assou-Ekotto.

Kiekybinę persvarą įgijusiems svečiams užteko vos trijų minučių, kad išsiveržtų į priekį – galingu smūgiu iš maždaug 15 metrų įvartį pelnė tas pats K.Mbappe.

Psichologiškai palūžusius svečius galiausiai sudorojo Neymaras (69 min.), antrą įvartį pelnęs E.Cavani (75 min.) bei Lucas Moura (87 min.).

Kita taškų kol kas dar nepraradusi komanda yra čempionų titulą ginanti „Monaco“.

Kitas penktadienio mačas tarp „Lille“ ir „Bordeaux“ pasibaigė be įvarčių, nors šeimininkai nuo 32-osios minutės žaidė be antrą įspėjimą gavusio Thiago Maia.