Prancūzijoje – užtikrinta PSG pergalė prieš be dviejų žaidėjų likusius varžovus

Dešimtajame Prancūzijos futbolo čempionato ture čempionų titulą ginantys Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai svečiuose 4:1 sutriuškino Nicos klubą ir padidino atotrūkį nuo žemiau esančių konkurentų.
Paryžiaus „Saint Germain“
Paryžiaus „Saint Germain“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sostinės klubą į priekį išvedė du greiti Angelio Di Marios įvarčiai - argentinietis pasižymėjo 15-ą ir 21-ą minutėmis.

Šeimininkai po Ignatiuso Ganago įvarčio 67 minutę rezultatą sušvelnino, tačiau jau visai netrukus patys panaikino bet kokias galimybes rungtynėse išpešti tašką.

Iš pradžių Wylanas Cyprienas užsidirbo antrą geltoną kortelę, o dar po trijų minučių raudoną kortelę prieš save išvydo Christophe Herelle.

Paryžiaus futbolininkai labai greitai išnaudojo pranašumą aikštėje - 88-ą minutę pasižymėjo Kylianas Mbappe, o 91-ąją - Mauro Icardi.

Dabar PSG komandą nuo antroje vietoje esančių "Nantes" futbolininkų skiria penki taškai, o ant trečio laiptelio stovinčių "Angers" - jau aštuoni. Tiesa, šios dvi komandos savo 10-ojo turo rungtynes dar žais.

Nicos futbolininkai šiuo metu užima 10 vietą.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?