Prancūzijos futbolininkai nugalėjo olandus, anglai palaužė danus, vokiečiai – Čilę

Trečiadienio vakare kontrolinių rungtynių metu į kovas pagaliau stojo ir pačios stipriausios pasaulio futbolo rinktinės.
Karimas Benzema
Karimas Benzema / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vokietijos rinktinė namuose 1:0 (1:0) palaužė Čilės futbolininkus. Pergalingą įvartį 15-ąją minutę įmušė Mario Goetze.

Čilės futbolininkai į vartus smūgiavo net 17 kartų, tačiau tik penkis kartus pataikė į vartų plotą. Vokiečiai tai padarė tik tris kartus – tačiau vienas smūgis buvo tikslus ir lemiamas.

Anglijos futbolininkai po Danielio Sturridge'o įvarčio 82 minutę 1:0 palaužė Danijos futbolininkus.

Net 19 sykių į vartus smūgiavę anglai, į vartų plotą pataikė tik 5 kartus. Raheemas Sterlingas kartą pataikė į skersinį.

Prancūzijos futbolininkai be didesnio vargo 2:0 (2:0) namuose įveikė Nyderlandus. 32-ąją min. įmušė Karimas Benzema, 41-ąją pasižymėjo Blaise'as Matuidi.

Prancūzai turėjo daug progų įvarčiams, o rezultatas jau pirmajame kėlinyje galėjo būti bent 3:0.