Vieni atakavo – kiti mušė įvarčius: „Vytis“ krito Čempionų lygos starte

Kauno „Vyčio“ futbolininkai antradienio vakarą Jonavoje pradėjo Čempionų lygos pagrindinio etapo kovas. Nors pajėgiausia Lietuvos salės futbolo komanda kūrė daugiau progų, 4:5 krito prieš Rudnio „Ayat“ iš Kazachstano.
Kauno „Vytis“ – Rudnio „Ayat“
Kauno „Vytis“ – Rudnio „Ayat“ / nuotr. Evaldo Šemioto/Kauno „Vyčio“

Šiame susitikime „Vytis“ į vartus smūgiavo net 55 kartus, kai varžovai – vos 17.

Į vartų stačiakampį kauniečiai pataikė 21 kartą, o „Ayat“ – 8. Viską lėmė realizacija ir vartininkų meistriškumas.

Pirmieji į priekį išsiveržė kauniečiai, kai 8-ąją minutę pasižymėjo Artūras Juchno. Vis tik persvara „Vytis“ džiaugėsi neilgai – jau 9-ąją minutę Matheusas Prea rezultatą išlygino.

Nors Jonavoje Lietuvos komanda atakavo daugiau, 15-ąją minutę Hebberthas Boltas išvedė „Ayat“ į priekį.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą – 18-ąją minutę – krito ir trečiasis įvartis į Kauno komandos vartus. Pasižymėjo Azatas Valiullinas.

Antrąją mačo pusę „Vytis“ pradėjo sėkmingai – skirtumą sušvelnino Leandro, tačiau džiaugsmas truko vos minutę, mat tiksliu smūgiu atsakė M.Prea.

nuotr. Kauno „Vyčio“/Kauno „Vytis“ – Rudnio „Ayat“

M.Prea 35-ąją minutę pelnė jau trečiąjį savo ir penktąjį „Ayat“ įvartį – deficitas padidėjo jau iki trijų.

Vos po minutės raudoną kortelę už žaidimą ranka baudos aikštelėje gavo „Ayat“ žaidėjas Yersultanas Sagyndykovas, o baudinį realizavo Rafa.

Leandro dar pelnė įvartį 39-ąją minutę ir „Vyčio“ viltis pasiekti lygiąsias atgimė, bet rungtynių pabaigą kauniečiai sužaidė itin nekokybiškai ir Kazachstano salės futbolininkai triumfavo.

Rungtynių eiga. Kauno „Vytis“ – Rudnio „Ayat“ 4:5

Antras kėlinys. „Vytis“ – „Ayat“

40 min. Deja, bet paskutinės sekundės buvo sužaistos itin nekokybiškai ir varžovai šventė pergalę.

39 min. Įvartis! Leandro muša! Viltis gyva – 4:5.

36 min. Yersultanas Sagyndykovas gavo raudoną kortelę už žaidimą ranka, o Rafa realizavo baudinį – 3:5.

35 min. Įvartis. Dar vieną „Ayat“ įvartį muša Matheusas Prea. „Vyčio“ deficitas dar paaugo – 2:5.

25 min. Įvartis. Kiek daug gerų progų kauniečiai leidžia kurtis varžovams. Dviejų įvarčių „Vyčio“ deficitą atstatė Matheus Prea – 2:4.

24 min. Įvartis! Leandro mušė įvartį ir sumažino atsilikimą – 2:3.

Pirmas kėlinys. „Vytis“ – „Ayat“ 1:3

20 min. Pirmas kėlinys baigėsi.

18 min. Įvartis. Koks varžovų išpildymas... Ketvirtas smūgis į vartų plotą ir trečias jų įvartis. Šįkart mušė Azatas Valiullinas. Kauniečiai dar labiau atsilieka – 1:3.

17 min. Dar vienas smūgis į skersinį. 25:6 – tokia smūgių į vartus statistika, pagal kurią priekyje kauniečiai.

15 min. Įvartis. Vieni puola, kiti muša įvarčius. Dar vienas varžovų tikslus smūgis greitoje atakoje, įvarčio autorius – Hebberthas Boltas – 1:2.

9 min. Deja, bet persvara kauniečiai džiaugėsi neilgai. Rezultatą tiksliu smūgiu išlygino Matheusas Prea – 1:1.

8 min. Įvartis! „Vyčio“ atakų škvalas pagaliau duoda vaisių! Po kampinio tiksliais smūgiavo Artūras Juchno – 1:0.

6 min. „Vyčio“ futbolininkai reikalavo baudinio už žaidimą ranka, bet arbitro švilpukas tylėjo.

Kol kas kauniečiai dominuoja aikštėje – yra atlikę 6 smūgius į vartų plotą, kai varžovai – vos 1.

4 min. Dar viena puiki Lietuvos ekipos proga, bet šįkart „Ayat“ gelbsti vartininkas.

2 min. Virpstas! „Vytis“ turėjo keletą puikių progų, bet sėkmė šypsojosi varžovams.