„Premier“ lyga: „Chelsea“ paskutinėmis minutėmis nusileido „Newcastle“, „Arsenal“ pramušė „Stoke“ sieną

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos septynios 25-ojo turo rungtynės, kuriose 4 pergales šventė šeimininkai, o trys mačai baigėsi lygiosiomis.
Moussa Sissoko tapo rungtynių didvyriu
Moussa Sissoko tapo rungtynių didvyriu / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Skaudžią nesėkmę patyrė trečioje vietoje esantis Londono „Chelsea“ klubas, išvykoje 2:3 (0:1) nusileidęs „Newcastle United“ ekipai, kuri turnyrinėje lentelėje žengia vos 15-oje vietoje.

Pirmąjį įvartį rungtynėse pelnė šeimininkų puolėjas Jonas Gutierrezas (41 min.) ir „Newcastle“ laimėjo pirmąjį kėlinį.

Antrame kėlinyje per šešias minutes Londono ekipa išsiveržė į priekį, kuomet įvarčius pelnė Frankas Lampardas (55) ir Juanas Mata (61).

Vis dėlto naujasis „Newcastle“ ekipos pirkinys Moussa Sissoko 68-ą min. rezultatą išlygino, o mačo paskutinėmis akimirkomis pelnė pergalingą įvartį ir tapo mačo didvyriu.

Ne ką mažesnė drama užfiksuota ir Liverpulyje, kur vietos „Everton“ tik paskutinę minutę išplėšė lygiąsias 3:3 (1:2) mače su Birmingemo „Aston Villa“.

Christianas Benteke jau antrą minutę išvedė svečius į priekį, tačiau Victoras Anichebe 21-ą min. rezultatą išlygino. Vos po trijų minučių Gabrielis Agbonlahoras dar kart išvedė „Aston Villa“ į priekį.

Antrajame kėlinyje Birmingemo klubo persvara pasiekė du įvarčius, kai dar veiną įvartį įmušė pirmojo autorius Christianas Benteke (61 min.). Tačiau Marouane'as Fellaini nė nežadėjo pasiduoti – belgas 69-ą min. rezultatą sušvelnino, o pačioje mačo pabaigoje išplėšė „Irisams“ lygiąsias.

Pergalę iškovojo ir Londono „Arsenal“ klubas, 1:0 (0:0) įveikęs „Stoke City“ ekipą. Vienintelį mačo įvartį 78-ą minutę pelnė po keitimo pasirodęs Lukasas Podolskis.