„Premier“ lyga: „Liverpool“ patiesė J.Mourinho kariauną, VAR skyrė raudoną kortelę

Šeštadienį netrūko veiksmo Anglijos „Premier“ lygoje, kur lyderis „Liverpool“ po įtemptos kovos palaužė Londono „Tottenham Hotspur“. Kitose rungtynėse VAR skaudžiai nubaudė Londono „Arsenal“ puolėją, kai po peržiūros teisėjas pakeitė jam skirtos kortelės spalvą.

Centrinėje dienos dvikovoje „Tottenham Hotspur“ namuose 0:1 krito prieš „Liverpool“ ekipą.

Roberto Firmino 37-ąją rungtynių minutę pelnė pirmąjį ir, kaip vėliau paaiškėjo, vienintelį rungtynių įvartį.

„Liverpool“ turi 61 tašką ir rungtynes atsargoje prieš antroje vietoje žengiantį „Leicester City“, sukaupusį 45 taškus.

O štai „Leicester City“ nepasisekė. „Lapės“ namuose netikėtai 1:2 krito prieš „Southampton“ ekipą.

Šeimininkai buvo išsiveržę į priekį po Denniso Praeto įvarčio 14-ąją minutę, bet 19-ąją minutę Stuartas Amstrongas rezultatą išlygino, o pergalę „Southampton“ komandai atnešė 81-ąją minutę pelnytas Danny Ingso įvartis.

Londono „Arsenal“ svečiuose 1:1 sužaidė su to paties miesto „Crystal Palace“ klubu.

Pierre'as-Emerickas Aubameyangas 12-ąją minutę išvedė „Arsenal“ į priekį, bet pusiausvyrą 54-ąją minutę atstatė Jordanas Ayew.

Beje, už šiurkščią pražangą P.E.Aubameyangas 67-ąją minutę buvo pašalintas iš aikštės. Iš pradžių teisėjas puolėjui parodė geltoną kortelę, bet po VAR peržiūros pakeitė sprendimą ir ištraukė raudoną kortelę.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Išvaromas Pierre'as-Emerickas Aubameyangas

Londono „Chelsea“ namuose užtikrintai 3:0 sumušė „Burnely“ komandą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Jorginho (27 min., 11 metrų baudinys), Tammy Abrahamas (38 min.) ir Callumas Hudsonas Odoi'us (49 min.).

„Manchester United“ taip pat be didesnio vargo net 4:0 sutriuškino „Norwich City“ komandą.

Marcusas Rashfordas pasižymėjo dukart (27 ir 52 min.), po vieną tikslų smūgį pridėjo Anthony Martialis (54 min.) ir Masonas Greenwoodas (76 min.).