„Premier lyga“: „Liverpool“ per plauką išsigelbėjo namuose

„Liverpool“ klubas šventė itin sunkią pergalę „Premier“ lygoje. Jurgeno Kloppo auklėtiniai po įtemptos ir permainingos kovos 3:2 palaužė Londono „West Ham United“.
„Liverpool“ – Londono „West Ham United“
„Liverpool“ – Londono „West Ham United“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkus į priekį jau 9-ąją minutę išvedė Georginio Wijnaldumas, bet 12-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Issa Diopas.

Antrajame kėlinyje po Pablo Fornalso įvarčio 54-ąją minutę persvarą įgijo „West Ham“ futbolininkai, tačiau jos neišlaikė.

Mohamedas Salahas 68-ąją minutę išlygino rezultatą, o Sadio Mane 81-ąją minutę pelnė ir pergalingu tapusį įvartį.

„Liverpool“ su 79 taškais pirmauja „Premier“ lygoje, o antroje vietoje žengiantį „Manchester City“ lenkia net 22 taškais.

„West Ham“ yra ant pavojingos ribos – turi 24 taškus ir užima vos 18-ąją poziciją.