„Premier“ lyga: „Manchester City“ rekordai ir „Chelsea“ krachas

Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi kova dėl vietos Čempionų lygoje ir išlikimo čempionate. Po trečiadienio rungtynių vietą aukščiausioje lygoje išsaugojo „Huddersfield“, o „Tottenham“ užsitikrino vietą kito sezono Čempionų lygoje.
„Manchester City“
„Manchester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Chelsea“ klubas sensacingai 1:1 neįveikė „Huddersfield“ ekipos ir praktiškai prarado viltis patekti į Čempionų lygą.

Antrojo kėlinio pradžioje netikėtai „Huddersfield“ išsiveržė į priekį. Kontratakos metu pasižymėjo Laurentas Depoitre, kuris nuskynė „Chelsea“ vartininką.

Rezultatą išlygino Marcosas Alonso, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus. Nors likusių rungtynių metu „Chelsea“ brovėsi link varžovų vartų, tačiau pergalės iškovoti nepavyko.

Su 70 taškų „Chelsea“ liko penktoje vietoje ir apsunkino savo šansus patekti į ketvertuką. „Liverpool“ Londono klubą lenkia dviem taškais.

„Huddersfield“ šis taškas buvo auksinis. Su 37 taškais klubas yra saugus ir jau nebeiškris iš „Premier“ lygos.

Nugalėtojų titulą jau užsitikrinęs „Manchester City“ 3:1 nugalėjo „Brighton“ ekipą.

Mančesterio klubui tai padėjo pasiekti net kelis rekordus. Daugiausia taškų per vieną sezoną – 97, daugiausia įvarčių – 105, daugiausia pergalių – 31.

Nugalėtojams įvarčius mušė Danilo, Bernardo Silva ir Fernandinho. „Brighton“ ekipoje pasižymėjo Leonardo Ulloa.

Londono „Tottenham“ ekipa šventė svarbią pergalę 1:0 prieš „Newcastle“.

50-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Harry Kane'as.

Su 74 taškais „Tottenham“ klubas pakilo į trečią vietą ir užsitikrino bilietą į Čempionų lygą.

Nieko nebelėmusiose rungtynėse Londono „Arsenal“ netikėtai 1:3 nusileido „Leicester City“ ekipai.

14 minutę Lesterio ekipą į priekį išvedė Kelechi Iheanacho. Negana to, netrukus teisėjas parodė raudoną kortelę „Arsenal“ gynėjui Konstantinos Mavropanos, kuris paliko savo komandą mažumoje.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Pierre-Emerickas Aubameyangas. 76-ąją minutę Lesterio ekipą į priekį išvedė Jamie Vardy realizuotas 11 metrų baudinys.

Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Riyadas Mahrezas.

„Arsenal“ su 60 taškų rikiuojasi šeštas ir jau yra užsitikrinęs vietą Europos lygoje.

Lesterio ekipa su 47 taškais rikiuojasi devinta.

Anglijos „Premier“ lygoje liko sužaisti paskutinio turo rungtynes.