„Premier“ lyga: „Tottenham Hotspur“ barstė svarbius taškus, „Man United“ išsigelbėjo

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos ketverios rungtynės, kuriose tarp lyderių esančioms komandoms sekėsi skirtingai – Londono „Tottenham Hotspur“ prarado brangius taškus, o „Manchester United“ sugebėjo išsigelbėti.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš vienus autsaiderių „Newcastle United“ žaidę Jose Mourinho auklėtiniai rungtynes baigė lygiosiomis 2:2.

Aikštės šeimininkai iš Niukaslo išsiveržė į priekį po Joelintono įvarčio 28-ąją minutę.

Tuomet Harry Kane'as dviem greitais įvarčiais 30-ąją ir 34-ąją minutėmis persvėrė rezultatą „Spurs“ naudai.

Vis tik svarbų tašką „Newcastle United“ komandai galiausiai išplėšė 21-rių Josephas Willockas, pasižymėjęs 85-ąją minutę.

„Tottenham Hotspur“ turi 49 taškus ir žengia penktoje vietoje, „Newcastle United“ su 29 taškais rikiuojasi per vieną poziciją nuo iškritimo zonos – 17-oje vietoje.

„Manchester United“ namuose nugalėjo „Brighton & Hove Albion“ rezultatu 2:1.

„Old Trafford“ stadione į priekį pirmieji išsiveržė svečiai po 13-ąją minutę pelnyto Danny Welbecko įvarčio.

Vis tik antrajame kėlinyje rezultatą išlygino 62-ąją minutę įvartį pelnęs Marcusas Rashfordas, o pergalę išplėšė 83-ąją minutę pasižymėjęs Masonas Greenwoodas.

„Man United“ su 60 taškų žengia antroje vietoje, „Brighton“ futbolininkai, iškovoję 32 taškus, yra 16-ti.