„Premier“ lygoje – įvarčių fiesta ir netikėtumas

Kiek netikėtai nesėkmes Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį patyrė „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ ekipos.
„Liverpool“ – „Manchester City“
„Liverpool“ – „Manchester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ futbolininkai 53 tūkstančių savų žiūrovų akivaizdoje 4:3 nugalėjo turnyro lyderį „Manchester City“.

Pirmasis įvartis krito jau 9-ąją minutę, kai puikiu smūgiu pažeme „mėlynųjų“ vartininką nuginklavo Alexas Oxlade'as-Chamberlainas.

Leroy'us Sane 40-ąją minutę po nuostabaus individualaus reido rezultatą išlygino, tačiau po pertraukos „Liverpool“ pradėjo smagintis.

Roberto Firmino greitos atakos metu 59-ąją minutę vėl išvedė Liverpulio klubą į priekį, o jau 61-ąją minutę skirtumą padvigubino Sadio Mane. Aikštės šeimininkai pasinaudojo grubia varžovų klaida ir kamuolys po gražaus smūgio suspurdėjo tinkle.

Atrodė, kad tašką susitikime padėjo Mohamedas Salah. Šįkart nedovanotiną klaidą padarė „Man City“ vartininkas Edersonas Moraesas, o „Liverpool“ lyderis į tuščius vartus dovanėlę pasiuntė iš labai toli.

Tačiau „Manchester City“ nesudėjo ginklų. 84-ąją minutę įvartį pelnė ir rezultatą kiek sušvelnino Bernardo Silva, o 90-ąją minutę pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas. Vis tik bent taško „mėlyniesiems“ išplėšti nepavyko.

„AFC Bournemouth“ klubas pateikė staigmeną ir namuose 2:1 palaužė Londono „Arsenal“.

Po Hectoro Bellerino įvarčio svečiai pirmavo, tačiau Callumas Wilsonas (70 min.) ir Jordonas Ibe (74 min.) padovanojo pergalę savo komandai.