„Premier“ lygoje – „Man City“ prarasti taškai ir „Liverpool“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje taškus prarado titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai, o štai „Liverpool“ šventė įtikinamą pergalę.
Jackas Grealishas
Jackas Grealishas / „Scanpix“ nuotr.

„Man City“ namuose sužaidė 0:0 su „Southampton“ klubu ir sugebėjo atlikti vos vieną smūgį į vartų plotą.

„Southampton“ tai buvo vos ketvirtas iškovotas taškas – komanda yra vos 15-oje vietoje turnyro lentelėje.

„Liverpool“ laimėjo 3:0 savo tvirtovėje prieš Londono „Crystal Palace“.

Sadio Mane išvedė į priekį šeimininkus 43-ąją minutę, o Mohamedas Salahas padvigubino skirtumą 78-ąją minutę po Virgilo van Dijko perdavimo.

Taškus ant „i“ sudėliojo Naby Keita, pasižymėjęs 89-ąją minutę.

„Liverpool“ pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą – Jurgeno Kloppo auklėtiniai turi 13 taškų. Juos dar gali pasivyti „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ klubai, žaisiantys savo penktojo turo rungtynes vėliau.

„Man City:“ turi 10 taškų ir kol kas yra antroje vietoje.