„Premier“ lygoje – skaudūs dūriai „Chelsea“ ir „Manchester City“ klubams

Skaudžius pralaimėjimus Anglijos „Premier“ lygoje patyrė Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ klubai, abu kritę savų žiūrovų akivaizdose.
„Manchester City“ – „Crystal Palace“
„Manchester City“ – „Crystal Palace“ / „Scanpix“ nuotr.

Vienintelis Jamie Vardy įvartis „Stamford Bridge“ stadione, pelnytas 51-ą minutę, atnešė „Leicester City“ ekipai pergalę prieš „Chelsea“.

Tai tik antroji „Leicester City“ pergalė prieš „Chelsea“ per pastaruosius 17 metų ir pirmoji išvykoje nuo 2000-ųjų.

Tuo metu „Manchester City“ rezultatu 2:3 nusileido „Crystal Palace“ vienuolikei.

Šeimininkai pirmavo po Ilkay'aus Gundogano įvarčio, pelnyto 27-ą minutę, tačiau „Crystal Palace“ atsakė trimis tiksliais smūgiais.

Pasižymėjo Jeffrey Schluppas (33 min.), Androsas Townsendas (35 min.) ir Luka Milivojevičius (51 min., iš 11 metrų).

Kevinas De Bruyne 85-ą minutę rezultatą tik sušvelnino.

Tai jau antros rungtynės iš eilės, kuriose „Manchester City“ nesugebėjo įveikti „Crystal Palace“ – praėjusį gruodį komandos sužaidė 0:0.

Kita vertus, „Premier“ lygoje – tai tik pirmoji „Crystal Palace“ pergalė prieš „Manchester City“ žaidžiant išvykoje.

Paskutinį kartą „Crystal Palace“ tokią pergalę buvo pasiekusi 1990 metais, kai elitinis šalies divizionas dar nesivadino „Premier“ lyga.

Kaip skelbėme, kiek anksčiau Londono „Arsenal“ namuose 3:1 įveikė „Burnley“.