„Premier“ lygoje – skirtingos Liverpulio klubų pergalės: vieni triuškino, kiti vargo

25-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse pergales iškovojo abu Liverpulio klubai.

Toliau užtikrintai link čempionų trofėjaus žygiuojantis „Liverpool“ namuose 4:0 sudorojo „Southampton“ ir iškovojo 24-ąją pergalę iš 25 galimų.

„Raudoniesiems“ dublį įmušė Mohamedas Salahas, po įvartį – Jordanas Hendersonas ir Alexas Oxlade-Chamberlainas. Net tris rezultatyvius perdavimus atliko brazilas Roberto Firmino.

Nors artimiausi varžovai „Manchester City“ dar turi rungtynes atsargoje, šiuos klubus dabar skiria net 22 taškai.

Tokios pačios taškų vertės, tačiau kur kas sunkesnę pergalę išvargo Liverpulio „Everton“ vienuolikė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Yerry Mina ir Theo Walcottas

Jų varžovas – „Watford“ – po 42-ąją minutę įmušto antrojo įvarčio tikėjosi į pertrauką žengti pakiliomis nuotaikomis, tačiau atsitiko kai kas neįprasto.

„Everton“ gynėjas Yerri Mina per keturias pirmojo kėlinio pridėtas minutės sugebėjo įmušti du įvarčius ir netikėtai išlyginti rezultatą.

„Watford“ futbolininkų košmaras tęsėsi antrajame kėlinyje. Nors 71-ąją minutę Fabianui Delphui gavus antrąją geltoną kortelę šeimininkai turėjo vienu futbolininku daugiau, jie ne tik, kad nesugebėjo išsiveržti į priekį, bet 90-ą minutę dar ir praleido Theo Walcotto tikslų smūgį ir pralaimėjo 2:3.

33 taškus savo sąskaitoje turintis „Everton“ pakilo į devintąją vietą, „Watford“ (19 tšk.) – priešpaskutiniai devyniolikti.