TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Premier“ lygoje – tašką išplėšęs „Tottenham“ bei pavykęs „Leicester City“ planas

Anglijos „Premier“ lygos rungtynių maratonas tęsiasi. Penktadienį pasibaigus 19-ojo turo susitikimams, šeštadienį po vienos dienos poilsio į kovą stojo klubai, sužaidę ir 20-ojo turo mačus.

Kol kas didžiausia turo sensacija užfiksuota Norfolko grafystėje, kurioje „Norwich“ futbolininkai turėjo auksinę galimybę parklupdyti „Tottenham“ vienuolikę.

„Kanarėles“ į priekį jau 11-ąją žaidimo minutę išvedė ties viduriu kamuolį perėmęs bosnis Mario Vraničičius, užtikrintu smūgiu į kairę nuginklavęs varžovų vartų sargą Paulo Gazzanigą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./"Norwich" futbolininkai

Svečiai iš sostinės rezultatą išlygino jau antrajame kėlinyje (55-ąją minutę), kuomet įvartį nuostabiai išpildytu baudos smūgiu pelnė Christianas Eriksenas.

„Norwich“ klubas persvarą susigrąžino kurioziniu būdu. 61-ąją minutę kamuolį baudos aikštelėje priėmęs Teemu Pukki bandė smūgiuoti į vartus, tačiau jo smūgį blokavo Toby Alderweireldas. Visgi nuo pastarojo atsimušęs kamuolys kliudė prabėgantį Serge'ą Aurier ir galiausiai įskriejo į „Tottenham“ klubo vartus.

Nepaisant apmaudaus įvarčio, „Tottenham“ namo sugrįš su vienu tašku – 83-ią minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Harry Kane'as.

„Tottenham“ su 30 taškų užima šeštą vietą, „Norwich“ (13 tšk.) išlieka paskutinis.

Sunkią pergalę svečiuose prieš Londono „West Ham“ klubą rezultatu 2:1 pasiekė be keleto pagrindinių futbolininkų rungtyniavęs „Leicester City“.

Svečius į priekį 40-ąją minutę išvedė Kelechi Iheanacho, tačiau prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą rezultatas tapo lygus, kuomet pasižymėjo Pablo Fornals.

Pergalingą įvartį lapėms 56-ąją minutę įmušė Demarai Gray'us. Beje, šis futbolininkas rungtynių pradžioje nerealizavo 11 metrų baudinio.

Brandonas Rodgersas šiame mače vertėsi be Jamie Vardy (nerungtyniavo dėl asmeninių priežasčių), taip pat ant suolo paliko po ketvirtadienio rungtynių pervargusius gynėjus Beną Chilwellą bei Caglarą Soyoncu ir saugą Youri Tielemansą. Jamesas Maddisonas į aikštę išėjo tik antrajame kėlinyje.

Dabar „Leicester City“ (42 tšk.) klubą nuo „Manchester City“ skiria keturi taškai. Savo ruožtu „West Ham“ (19 tšk.) balansuoja ties iškritimo riba – rikiuojasi 17-oje vietoje.