„Premier“ lygoje – virtinė lemtingų įvarčių ir ypač įspūdingas „West Ham“ išsigelbėjimas

Įspūdingą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje pasiekė „West Ham United“ vienuolikė, mačo pabaigoje panaikinusi dviejų įvarčių deficitą ir rezultatu 4:3 namuose įveikusi „Huddersfield Town“ ekipą.
Javieras Hernandezas
Javieras Hernandezas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

„West Ham“ vienuolikė pirmoji išsiveržė į priekį, kai Markas Noble'as 15-ą minutę realizavo baudinį.

Tačiau svečiai į atsakė trimis įvarčiais iš eilės. Pasižymėjo Juninho Bacuna (17 min.) ir Karlanas Ahearne-Grantas (30 ir 65 min.).

Vis dėlto „West Ham“ sugebėjo išsigelbėti. Iš pradžių įmušė Angelo Ogbonna (75 min.), o mačo didvyriu tapo Javieras Hernandezas, kamuolį į „Huddersfield Town“ vartus pasiuntęs 84-ą minutę ir per teisėjo pridėtą laiką.

Dramatiški buvo ir kiti du šeštadienio mačai.

Pergalę paskutinėmis minutėmis išplėšė ir „Leicester City“, išvykoje 2:1 palaužusi „Burnley“ komandą.

„Leicester City“ jau 4-ąją minutę neteko iš aikštės pašalinto gynėjo Harry Maguire'o, bet 33-iąją minutę po Jameso Maddisono smūgio išsiveržė į priekį.

Po penkių minučių Dwightas McNeilas rezultatą išlygino, bet tašką rungtynėse padėjo Wesas Morganas, „Leicester City“ ekipai pergalę išplėšęs per teisėjo pridėtą laiką.

„AFC Bournemouth“ ir „Newcastle United“ sužaidė 2:2, o svečių saugas Mattas Ritchie rezultatą išlyginusį įvartį pelnė per teisėjo pridėtą laiką.