„Premier“ lygos titanų mūšyje – netikslus baudinys, nemaloni trauma ir taikios lygiosios

Du pagrindiniai pretendentai į „Premier“ lygos titulą „Liverpool“ ir „Manchester City“ pirmą kartą šiame sezone susirėmė aikštelėje, tačiau nugalėtojo klausimas liko neišspręstas – „Etihad“ stadione susitikimas baigėsi 1:1.
Mohamedas Salahas ir Rubenas Diasas
Mohamedas Salahas ir Rubenas Diasas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmieji į priekį jau 13 min. išsiveržė čempiono titulą ginantys Liverpulio futbolininkai – Sadio Mane baudos aikštelėje negailestingai buvo nušienautas Kyle'o Walkerio, o jau netrukus nuo 11 metrų žymės pasižymėjo Mohamedas Salahas.

„Miestiečiai“ 31 min. rezultatą išlygino – Kevinas De Bruyne surado Gabrielį Jesusą, kuris meistriškai apgavo varžovų gynėjus ir nesunkiai nuginklavo Alissoną.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą K.De Bruyne turėjo auksinę galimybę šeimininkus išvesti į priekį, tačiau belgo 11 m. baudinys buvo labai netikslus – kamuolys skriejo šalia vartų.

Problemų gynybos grandyje turintis Jurgenas Kloppas antrajame kėlinyje sulaukė blogų žinių – visai nepavojingoje situacijoje traumą patyrė Trentas Alexanderis-Arnoldas, kurį netrukus pakeitė Jamesas Milneris.

Per likusį rungtynių laiką abi ekipos rimtų progų pasižymėti nesusikūrė.

Po tašką pasidalijusios ekipos turnyrinėje lentelėje šiuo metu yra atitolusios per aštuonias pozicijas.

17 taškų savo kraityje turintis „Liverpool“ šiame ture prarado pirmą poziciją ir dabar rikiuosis trečias, o „Man City“ (12 tšk.) – vienuoliktas.